23 Лютого 2022

СК «Інноваційний страховий капітал» та група компаній DIM страхують інвестиції у нерухомість

19 лютого 2022 року страхова компанія «Інноваційний страховий капітал» в партнерстві з групою компаній DIM презентували ринку новий фінансовий продукт — DIM Страхування. Він став частиною програми DIM Finance, яку девелопер запустив у грудні 2021 року.

За планом розробників до продукту DIM Страхування увійде кілька страхових програм. Перша програма вже почала діяти й називається «Страхування інвестицій». Кожний покупець нерухомості отримує страховий поліс добровільного страхування за рахунок девелопера.

Перелік страхових випадків досить широкий:

  • Визнання страхувальника (компанію, яка фінансує будівництво) банкрутом протягом строку дії договору;
  • Визнання банкрутом установи банку-держателя рахунка страхувальника протягом строку дії договору;
  • Оголошення стану війни в Україні (згідно зі ст. 106, п. 19 Конституції України);
  • Терористичних актів, здійснених в межах території будівництва, зазначеної в контракті.

 

«Зі свого боку ми вдячні групі компаній DIM за висловлену довіру та гарантуємо, що покладені на нас обов’язки захисту клієнтів є для компанії «Інноваційний страховий капітал» першочерговими та стратегічно важливими. Створений нами страховий продукт спрямований на захист капіталовкладень та забезпечення впевненості клієнтів у завтрашньому дні» — зауважила Юлія Носова, в.о. Голови Правління ПрАТ «ІНСК».

 

«Тригером до створення продукту DIM Страхування стала загроза військового вторгнення, внаслідок якої ми зіштовхнулися з занепокоєнням клієнтів та їхніми побоюваннями інвестувати в нерухомість в Україні. Розуміючи, що інвестиції потребують сприятливого мікроклімату, ми вирішили запустити страховий продукт для захисту капіталовкладень наших клієнтів. В партнерстві зі страховою компанією «Інноваційний страховий капітал» ми розробили унікальну пропозицію, яка не має аналогів на ринку. Вдячні партнерам за оперативність та експертність, за допомогою яких нам вдалося досить швидко створити та запустити якісний страховий продукт. Впевнені, що подібна ініціатива допоможе покращити інвестиційний клімат у країні й надати нашим клієнтам впевненості у завтрашньому дні» — розповіла Анастасія Біленко, директор з продажу групи компаній DIM.

 

З часом продукт DIM Страхування від групи компаній DIM розшириться. До нього увійдуть нові страхові програми, наприклад, страхування майна.